Gabinet fizjoterapii i masażu Sołtysowicka 19 Wrocław | BezWykrętu

Gabinet fizjoterapii i masażu

Zespół specjalistów

Gabinet fizjoterapii, rehabilitacji i masażu prowadzony jest przez specjalistów. Na co dzień pomagamy w walce z nadmiernym napięciem mięśniowym oraz w powrocie do aktywności fizycznej po kontuzjach. Praca z ciałem jest naszą pasją, a dzięki codziennemu poszerzaniu swojej wiedzy i pracy potrafimy coraz szybciej znaleźć rozwiązania na problemy naszych pacjentów.

#bezwykretow

Pierwszy krok to konsultacja zdrowotna, następnie:

rozluźnianie mięśniowo-powięziowe

masaż tkanek głębokich

praca z punktami spustowymi

poizometryczna relaksacja mięśni

taping

flossing

praca nad mobilnością

terapia manualna

masaż klasyczny oraz tensegracyjny

Sandra Adamiak

Sandra Adamiak – fizjoterapeutka, specjalizuje się w pracy z pacjentami pooperacyjnymi – szczególnie kobiety po mastektomii oraz cesarskim cięciu, pacjentami ortopedycznymi oraz w pracy z bliznami.

Przemysław Czapiński

Przemysław Czapiński – fizjoterapeuta, specjalizuje się w terapii wisceralnej oraz pracy z narządami wewnętrznymi, techniki wisceralne łączy z masażem tkanek głębokich, w swojej diagnostyce korzysta z metod terapii nerwowo-mięśniowej.

Iga Kozińska

Iga Kozińska – fizjoterapeutka i trenerka, specjalizuje się głównie w pracy z kobietami – w ciąży lub po ciąży, pracuje także ze sportowcami amatorami różnymi technikami terapii manualnej oraz masażu, prowadzi treningi zdrowotne pozwalające funkcjonować bez bólu.

Marta Malak

Na konsultację można umówić się telefonicznie +48662829401.

Marta Malak – trenerka personalna, specjalizuje się w treningu funkcjonalnym dla Pań – pozwalającym także uzyskać wymarzoną sylwetkę oraz w treningu zdrowotnym działającym przeciw bólom kręgosłupa i stawów.

Monika Pilis

Monika Pilis – fizjoterapeutka, specjalizuje się w pracy z pacjentami bólowymi, których dolegliwości powstają w związku z codziennymi czynnościami lub z trybem pracy.

Marta Różacka

Marta Różacka – trenerka i fizjoterapeutka, specjalizuje się w wyprowadzaniu starych urazów i zaniedbanych kontuzji, w swojej pracy łączy techniki medycyny manualnej, kinezjologii oraz treningu funkcjonalnego.

Masaż relaksacyjny

Oferujemy również możliwość skorzystania z masażu relaksacyjnego w formie pojedynczej wizyty lub pakietu zabiegów!
O możliwości zapytaj nas osobiście lub mailowo.