Nasza kadra | BezWykrętu

Nasza kadra

Mariusz Twardawski

Mariusz Twardawski – fizjoterapeuta oraz technik masażysta. W gabinecie pracuje technikami manualnymi oraz masażem, poprzedzonymi dokładną diagnostyką oraz znalezieniem niedoleczonych dolegliwości pacjenta.

Magdalena Berger

Magdalena Berger – Fizjoterapeutka i trenerka. Specjalizuje się w terapii manualnej, terapii uroginekologicznej, terapii i treningu dla Pań w ciąży i po porodzie. Miłośniczka treningów grupowych.

Marta Różacka

Marta Różacka – trenerka i fizjoterapeutka, specjalizuje się w wyprowadzaniu starych urazów i zaniedbanych kontuzji, w swojej pracy łączy techniki medycyny manualnej, kinezjologii oraz treningu funkcjonalnego.

Szymon Dziki - fizjoterapeuta

Szymon Dziki – fizjoterapeuta, specjalista od walki z bólem. W gabinecie wykorzystuje terapię manualną, pinoterapię i techniki narzędziowe, suche igłowanie oraz terapię punktów spustowych. Swoją terapię popiera ćwiczeniami z pacjentem.

Jakub Knobloch – trener personalny, specjalizuje się w treningu siłowym, treningu trójbojowym oraz przygotowaniu do biegów OCR. Razem z Kubą nauczysz się techniki ćwiczeń, poprawisz swoją siłę i sprawność.

Wiktoria Wojda – trenerka personalna, specjalizuje się w treningu kształtującym sylwetkę. Razem z Wiktorią nauczysz się różnorodnych ćwiczeń z gumami, obciążeniem własnego ciała czy wolnymi ciężarami.

Partnerzy

Danuta Wiśniewska

Danuta Wiśniewska – fizjoterapeutka oraz trenerka. W pracy treningowej bazuje przede wszystkim na metodzie Pilates ze sprzętem. W gabinecie posługuje się technikami kinezjologii oraz metodami terapii manualnej.

AgnieszkaAgnieszka
08:09 22 Jun 22
Piętnaście lat dolegliwości, nastu lekarzy, dziesiątki leków i zmian dawek, kilka diagnoz, sporo wykluczeń, masa zaleceń, setki trudnych dni i wiele ograniczeń... i nagle Ona - Marika. Profesjonalna, wyrozumiała, zaangażowana i pełna wiedzy. Terapia, co do której początkowo miałam wątpliwości, okazała się strzałem w dziesiątkę. Marika, pracując z moim ciałem, opowiedziała mi o tym, co się w nim dzieje i podpowiedziała, jak się z nim obchodzić. Tym samym pomogła mi wrócić do normalnego życia.
Adrianna KaszyńskaAdrianna Kaszyńska
09:45 07 Jun 22
Po konsultacji jestem zauroczona tym miejscem. Pan Mariusz Twardawski jest dobrym specjalista i na pewno będę wracać częściej, pełen profesjonalizm wizyty i tłumaczenie mi wszystkich zagadnień tak, żebym była je w stanie zrozumieć, bezproblemowy kontakt, miła atmosfera.
l0m1Sl0m1S
19:05 06 Jun 22
Na swoją pierwszą wizytę wybrałam p Mariusza i nie mogłam trafić lepiej. Na spokojnie przeprowadził mnie przez cały proces i czułam się bardzo zaopiekowania. Uważnie słuchał co mam do powiedzenia a jeszcze uważniej przyglądał się moim reakcjom podczas badania tak, że moglibyśmy się rozumieć bez słów.A efekty po pierwszym spotkaniu zaskakująco dobre
Ilona WcisloIlona Wcislo
09:45 05 Jun 22
Polecam MARIKE bardzo profesjonalna i kompetentna osoba z doświadczeniem wiedzącą co pacjentowi zastosować w danej jednostce chorobowej .Jestem osoba chora na SM z Marika współpracuje dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona . Pomogła mi osiągnąć równowagę psychiczna i fizyczna które są bardzo ważne przy mojej chorobie . Marika jest profesjonalną TERAPEUTKĄ ZDECYDOWANIE POLECAM
Daria DutkiewiczDaria Dutkiewicz
11:02 19 Apr 22
BezWykrętu to zespół świetnych specjalistów zaangażowanych w swoją pracę. Miałam okazję odwiedzić kilku z nich. Marika podczas regularnych wizyt pomaga mi pozbyć dolegliwości związanych z przewlekłym stresem. Dzięki niej uwolniłam się od uporczywego bruksizmu oraz poprawiła się jakość mojego snu. Kolejną osobą, którą miałam okazję odwiedzić to Danusia. Jest ona specjalistką w swoim fachu i bardzo polecam u niej treningi na sprzęcie do pilatesu. Szczególnie tym osobą, które mają siedzący tryb pracy. Do BezWykrętu trafiłam też po felernym upadku i od bólu w ciągu zaledwie jeden wizyty uwolniła mnie Marta.
Pani JeleńPani Jeleń
18:30 11 Apr 22
Do studia trafiłam przypadkiem - znienacka dopadł mnie ogromny ból pleców i akurat dowiedziałam się o konsultacjach, z których skorzystałam z dużą nadzieją na poskładanie mnie. Trafiłam na terapię z Mariką, która już na dzień dobry pomogła mi rozluźnić pospinane stresem plecy. Jestem chyba dość trudnym pacjentem, bo mam kilka wad postawy "od zawsze" plus mnóstwo załapanych po drodze mniejszych i większych urazów - na każdej sesji rozpracowujemy wymagające uwagi obszary, a Marika znajduje powiązania między nimi, których nigdy bym się nie spodziewała. I są efekty! Z każdej sesji wychodzę z "odzyskanym" kolejnym kawałkiem ciała, dla którego już nie widziałam większej nadziei albo o którym nie sądziłam, że może nie boleć i nie uwierać ;) super atmosfera i mnóstwo dodatkowej wiedzy sprawiają, że polecam to studio każdemu, kto boryka się z bólem i niewygodą ;)
Krzysztof SzyszkoKrzysztof Szyszko
16:36 16 Mar 22
Chodzę na terapię do Natalii, która jest bardzo profesjonalną osobą. Zbadała przyczynę moich dolegliwości bólowych w plechach kompleksowo, a zastosowane przez nią techniki pozwoliły mi poczuć się znacznie lepiej już po pierwszej wizycie. Natalia dba nie tylko o zachowanie prawidłowego funkcjonowania organizmu w zakresie ruchowym, ale też nauczyła mnie technik oddechowych, które pomagają się wyciszyć i odstresować. Bardzo polecam BezWykretu Chorzów, zarówno ja, jak i wszyscy moi znajomi, którzy korzystają z terapii jesteśmy bardzo zadowoleni!
Jan WenzelJan Wenzel
21:03 25 Feb 22
Do Mariki trafiłem z przewlekłym już bólem stopy, bólem pleców oraz problemami z łopatkami oraz bardzo zestresowany ogromem zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Po kilku wizytach i na prawdę ciężkiej pracy jaką Marika musiała włożyć żeby mnie poskładać, problemy bólowe ustąpiły ( nadal pracujemy nad stopą, ale tu także postęp jest duży) jednak co zrobiło na mnie największe wrażenie to jak poprawiła się moja jakość życia. Mianowicie sypiam bardzo dobrze, nie budzę się w nocy wcale, wstaje rano wypoczęty. Nic nie jest w stanie mnie zdenerwować. Moje samopoczuciem jest świetne - nie potrafię sobie przypomnieć kiedy bywałem w tak dobrym nastroju i z tak dużą chęcią do życia i działania.Także zachęcam do umówienia się na wizytę do Mariki na pewno nie pożałujecie. 😁
Adam MyszurAdam Myszur
18:56 18 Feb 22
Od jakiegoś czasu borykałem się z bólem nadgarstka, próbowałem różnych metod żeby pozbyć się bólu i wrócić do normalnych treningów- niestety bezskutecznie.BezWykrętu poleciła mi dobra znajoma i teraz żałuję tylko, że tak długo się ociągałem z wizytą!Trafiłem pod skrzydła Mariki Kołakowskiej, która bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoim podejściem do tematu i zaangażowaniem. Znalezienie przyczyny nie było ani łatwe ani oczywiste, bo kto by podejrzewał, że problemy z nadgarstkiem wynikają z problemów ze stawem skokowym i łydką! To był dopiero pokaz wiedzy i doświadczenia, żeby zlokalizować źródło problemu i pomóc mi je wyleczyć 😁Zdecydowanie polecam! Świetny dojazd samochodem i żadnych problemów z zaparkowaniem to też spory plus.
js_loader
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.