Mariusz Twardawski | BezWykrętu

Mariusz Twardawski

Nazywam się Mariusz Twardawski ale mów do mnie Twardy😈Jestem technikiem masażystą i fizjoterapeutą. Uwielbiam czworonogi, motocykle i wszystko co podnosi poziom adrenaliny.
W pracy gabinetowej stawiam na poprawę w jak najszerszym spektrum Twojego życia codziennego. Dokładny wywiad, analiza postawy ciała, testy nerwowo mięśniowe to tylko część narzędzi jakimi posługuję się, żeby dokładnie namierzyć obszar, z którym musimy pracować WSPÓLNIE.
Jeśli jesteś osobą, która usłyszała od lekarza „Taki Twój urok” albo „Teraz tak to już będzie” i mój ulubiony „Proszę nie ruszać (tutaj dowolna część ciała) przez jakiś czas” to chętnie wysłucham Twojej historii.
Swoje ręce oferuję wszystkim, którzy borykają się z wszelakimi urazami mechanicznymi, borykają się z dolegliwościami przewlekłymi czy niedoleczonymi. A jeśli chcesz po prostu sprawdzić swój stan techniczny możemy się tym zająć.
Będziesz uczestniczył/uczestniczyła w terapii, nic Cię nie ominie i postaram się wytłumaczyć Ci wszystko zrozumiale dla Ciebie. Najważniejsze jest dla mnie znalezienie przyczyny problemu, a nie walka na oślep. Pozwoli to na uniknięcie nawracania problemu i pozbycie się go raz, a dobrze.
Z mojej strony zagwarantuję Ci rozwiązanie Twojego problemu i dalsze wsparcie w pracy nad nim. To wszystko połączone z pozytywną energią, szalonym humorem i zakręconym spojrzeniem na świat.
Robię to bo wiem jak to jest kiedy boli i nie można się ruszać czy wziąć pełnego oddechu. Życie powinno się przeżywać tu i teraz, a nie martwić się nad każdym wykonywanym ruchem. Poza tym, ten kto raz naprawił drugiego człowieka i zobaczył to „coś” na jego twarzy, już zawsze będzie chciał to robić 🙂
Na tą chwile można znaleźć mnie na moim fb 👉https://www.facebook.com/mariusz.twardawski/ oraz na Instagramie 👉 @twardy_fizjo, a od stycznia stacjonarnie w gabinecie BezWykrętu Chorzów.

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.