Magdalena Berger | BezWykrętu

Magdalena Berger

Jestem Magda i prowadzę swoją działalność FIT-FEM-FIZJO, która w skrócie mówi kim jestem i czym się zajmuję.
Od 10 lat jestem instruktorka fitness i trenerką kobiet. Widząc, jak wiele problemów moich podopiecznych pochodzi z miednicy – postanowiłam zgłębić temat i po studiach magisterskich z Fizjoterapii rozpoczęłam swoją przygodę z Fizjoterapią Uroginekologiczną.
W mojej pracy zajmuję się przede wszystkim rehabilitacją kobiet w ciąży i po porodzie – przygotowuję bezpieczne treningi dla mam oraz zajmuje się terapią bardziej skomplikowanych problemów związanych z połogiem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na sali fitness potrafię Cię zmotywować do pracy nad własnym zdrowiem, a co za tym idzie dobrym samopoczuciem. Ze mną dasz radę!
Dzięki terapii uroginekologicznej, terapii powięziowej, masażowi leczniczemu oraz dopasowanemu treningowi szybko postawię Cię na nogi i sprawię, że poczujesz się w swoim ciele dobrze i zdrowo. To właśnie moja misja – sprawić by każda kobieta czuła się pewnie i pięknie, aby akceptowała własne ciało i z nim współpracowała.
Na co dzień uwielbiam tańczyć, kocham energię i te emocję pomiędzy tancerzami. Sama tańczę od 17lat – zaczynałam od salsy, potem taniec towarzyski, współczesny i jazz. Teraz rekreacyjnie ruszam stopami w rytm muzyki i porywam grupę do zabawy.

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.