Marika Kołakowska | BezWykrętu

Marika Kołakowska

Mam na imię Marika, jestem fizjoterapeutką i certyfikowaną terapeutką terapii manualnej wg koncepcji Kaltenborna i Evjentha.

W swojej praktyce pomagam ludziom z różnymi dolegliwościami bólowym, zaburzeniami ze strony układu ruchu oraz osobom, których stres i nadmiar emocji kumuluje się w ciele. Mam doświadczenie w pracy z chorymi na zaburzenia neurologicznie oraz z ortopedyczne.

Wszystkich moich pacjentów edukuje w zakresie profilaktyki, trybu życia i szeroko pojętego zdrowia. Dzięki mojemu wsparciu terapeutycznemu można odzyskać życie bez bólu, trochę ćwiczeń do domu oraz zrozumienie swojego problemu.

Ciało ludzkie i człowiek mnie fascynują przez co nieustannie się edukuję i dokształcam. Jestem w trakcie studiów podyplomowych na Poznańskim Uniwersytecie SWPS na kierunku „Psychosomatyka i Somatopsychologia”.
W swojej praktyce stawiam na diagnostykę i po dokładnym wywiadzie szukam przyczyny problemu.

Na studiach zrozumiałam, że fizjoterapia jest w stanie spojrzeć na problem wielodyscyplinarnie i przynieść ulgę w chorobach przewlekłych mi.in przewlekłym zapaleniu zatok, z którym sama się zmagałam.

Razem obalimy mity i diagnozy „Nie da się”. Nie wyobrażam sobie pracować w innym zawodzie.

Prywatnie jestem pasjonatką muzyki i sportu. W wolnych chwilach śpiewam i chłonę muzykę na festiwalach🎶
Chodzę po górach i próbuje swoich sił w sportach walki ❤️

Z mega radością mogę już się przyznać, że od stycznia można mnie znaleźć w BezWykrętu Chorzów!

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.