Natalia Pustelnik | BezWykrętu

Natalia Pustelnik

Hej! Nazywam się Natalia Pustelniki jestem fizjoterapeutką oraz technikiem masażu. Uwielbiam wszystko co mnie rozwija i pcha do przodu. 🤩
W mojej praktyce gabinetowej skupiam się na diagnostyce, która da nam odpowiedz gdzie i w czym leży przyczyna dolegliwości z jakimi przyszedł do mnie pacjent. Zawsze zależy mi również na edukacji pacjenta.
Chce, aby każdy był świadom rzeczy, które dzieją się w ciele ponieważ zależy mi na poszerzeniu świadomości w aspekcie zdrowia fizycznego i psychicznego pacjentów.
Trafiają do mnie różne osoby, każdemu staram się pomóc jak najlepiej potrafię i w indywidualny sposób podchodzę do pacjentów i staram się dobrać odpowiedni tok terapii.
Pracuje neurodiagnostyką, terapią manualną, pinoterapią, zajmuje się terapią blizn, ale mój wachlarz umiejętności wciąż ewoluuje. Nieustannie dokształcam się na kursach, warsztatach lub sama szukam odpowiedzi na zastanawiające mnie pytania. Wszystko po to by jak najlepiej pomoc drugiej osobie.
Jest to dla mnie niesamowicie satysfakcjonujące i czuje się wtedy spełniona kiedy mogę realnie wpłynąć na poprawę Waszego zdrowia i samopoczucia.
Osobiście jestem fanką moich zwierząt, kocham piłkę siatkową, interesują mnie sporty walki oraz fascynuje się dziedziną psychoterapii.

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.