Studio Wrocław Sołtysowicka 19 Wrocław | BezWykrętu

Studio Wrocław

fizjoterapeutka Iga Kozińska

Iga Kozińska –fizjoterapeutka i trenerka, specjalizuje się głównie w pracy z kobietami – w ciąży lub po ciąży, pracuje także ze sportowcami amatorami różnymi technikami terapii manualnej oraz masażu, prowadzi treningi zdrowotne pozwalające funkcjonować bez bólu.

fizjoterapeutka Monika Pilis

Monika Pilis – fizjoterapeutka, specjalizuje się w pracy z pacjentami bólowymi, których dolegliwości powstają w związku z codziennymi czynnościami lub z trybem pracy.

fizjoterapeutka Ola Śliwińska

Ola Śliwińska – fizjoterapeutka, specjalizuje się w z osobami aktywnymi fizycznie, zajmującymi się sportem na różnym poziomie zaawansowania. W swojej pracuje łączy neurodiagnostykę z masażem tkanek głębokich, suchym igłowaniem, pinoterapią oraz kinesiotapingiem.

Jacek Kulczycki fizjoterapeuta

Jacek Kulczycki — fizjoterapeuta, specjalizuje się w pracy z dolegliwościami powstającymi bez wyraźnej przyczyny. W pracy z pacjentem łączy terapię nerwowo mięśniową, klasyczną terapię manualną oraz kinezjologię energetyczną.

fizjoterapeutka Marta Malak

Na trening i konsultację można umówić się telefonicznie +48662829401.

Marta Malak – trenerka personalna, specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, pozwalającym także uzyskać wymarzoną sylwetkę oraz w treningu zdrowotnym działającym przeciw bólom kręgosłupa i stawów.

Sandra Adamiak fizjoterapeutka

Sandra Adamiak – fizjoterapeuta, specjalizuje się w pracy z pacjentami psychosomatycznymi i przewlekle bólowymi. Dzięki neurodiagnostyce wdraża zindywidualizowaną terapię, łączy metody terapii manualnej z kinezjologią energetyczną.

Opinie
Paulina KPaulina K
12:47 21 Jun 22
Przysłam do Igi jakiś czas temu z problemem z ograniczonym zakresem ruchu w stawie ramiennym (ograniczona rotacja wewnętrzna).Jak to zazwyczaj bywa, problem jest dużo bardziej złożony niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka.Od tamtego czasu powoli pracujemy nad przywróceniem równowagi w układzie ruchu, zniwelowaniem nadmiernego napięcia w górnej połowie ciała, terapia manualna jest uzupełniana własną pracą na treningu.Iga potrafiła mi pomóc również z innymi problemami doraźnie, np. zdrętwiała skóra na połowie głowy albo zablokowany kręgosłup piersiowy. Ciało powoli się przeprogramowuje i zakresy ruchu się poprawiają.Polecam serdecznie innym osobom aktywnym fizycznie.
Paweł PelcPaweł Pelc
09:24 18 Jun 22
Serdecznie dziękuję i polecam. Szczególnie fizjoterapię u Adam Skakowski.
Magdalena WażnaMagdalena Ważna
13:55 20 May 22
Do Moniki trafiłam trochę z przypadku, choć teraz myślę, że to było przeznaczenie :) Od dłuższego czasu dokuczał mi ból w dolnej części pleców oraz puchnięcie i niestabilność stawu skokowego. Po serii różnego rodzaju zabiegów ból pleców przeminął, a kostka jest niczym nowonarodzona. Wizyty u Moniki to jedna lepszych rzeczy, która może się przytafić człowiekowi z nieprzyjemnymi dolegliwościami zdrowotnymi o niejasnym pochodzeniu.
Anna FroehlichAnna Froehlich
09:31 16 May 22
Polecam Sandrę :) Dzięki niej mój organizm w końcu wraca do równowagi i harmonii, praca z emocjami uwięzionymi w różnych obszarach ciała przyniosła ulgę i w dolegliwościach fizycznych :D
Benedykt DadaczBenedykt Dadacz
11:40 12 May 22
Monika +igły=10 lat mniej
Grzegorz KowalskiGrzegorz Kowalski
21:27 08 May 22
Świetna firma, polecam bardzo bardzo mocno. 😁 Mega profesjonalnie i fachowo, takie zajęcia to przyjemność!
KRPKRP
09:51 07 Apr 22
Monika Pilis - polecam. Fachura. Zna się na igłach :-)
Kasia KurekKasia Kurek
19:46 27 Mar 22
Polecam wszystkim Olę, ogrom wiedzy, indywidualne podejście do pacjenta i super atmosfera podczas terapii
Marcin KapturskiMarcin Kapturski
21:33 24 Mar 22
Jestem już po kilku wizytach u Pani Moniki PIlis i mogę zdecydowanie powiedzieć, że polecamPrzyszedłem ze zwykłym, bólem pleców po bieganiu i nawet nie spodziewałem się, że zaufam w refabilitacji operowanego kolanaSzukałem fizjo blisko domu do ogarnięcia podstawowych dolegliwości dla biegaczy a okazało się, że znalazłem również osobę z dużą wiedzą do cięższych zadań
Kamila KnułaKamila Knuła
08:08 19 Jan 22
Do Oli i Moniki trafiliśmy dzięki drzwiom otwartym. Mimo wizyt u różnych fizjoterapeutów ból i kontuzje były ciągle. Konsultacje w Bez Wykrętu otworzyły nam oczy na problemy o których wcześniej nawet nie myśleliśmy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wizyty :) Jestem pełna podziwu; młody ale zaangażowany i mądry zespół. Niezwykle miła atmosfera. Schludny gabinet. Serdecznie polecam!
js_loader
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.