Studio Wrocław Sołtysowicka 19 Wrocław | BezWykrętu

Studio Wrocław

fizjoterapeutka Iga Kozińska

Iga Kozińska – fizjoterapeutka i trenerka, specjalizuje się głównie w pracy z kobietami – w ciąży lub po ciąży, pracuje także ze sportowcami amatorami różnymi technikami terapii manualnej oraz masażu, prowadzi treningi zdrowotne pozwalające funkcjonować bez bólu.

fizjoterapeutka Monika Pilis

Monika Pilis – fizjoterapeutka, specjalizuje się w pracy z pacjentami bólowymi, których dolegliwości powstają w związku z codziennymi czynnościami lub z trybem pracy.

fizjoterapeutka Ola Śliwińska

Ola Śliwińska – fizjoterapeutka, specjalizuje się w różnych formach rozluźniania mięśni i powięzi, pracuje masażem tkanek głębokich, masażem sportowym oraz pinoterapią.

Fizjoterapeuta Patryk Cieślar

Patryk Cieślar – Fizjoterapeuta oraz naturopata, specjalizuje się w metodach pracy ze stresem oraz emocjami, pracuje terapią czaszkowo-krzyżową oraz metodami medycyny manualnej.

fizjoterapeuta Przemysław Czapiński

Przemysław Czapiński – fizjoterapeuta, specjalizuje się w terapii wisceralnej oraz pracy z narządami wewnętrznymi, techniki wisceralne łączy z masażem tkanek głębokich, w swojej diagnostyce korzysta z metod terapii nerwowo-mięśniowej.

Trener personalny Tomasz Obiegło

Tomasz Obiegło – Trener personalny oraz terapeuta manualny, specjalizuje się w treningu z obciążeniem własnego ciała oraz w pracy z postawą ciała, w gabinecie wykorzystuje metody terapii nerwowo-mięśniowej oraz masażu tkanek głębokich.

fizjoterapeutka Marta Malak

Na konsultację można umówić się telefonicznie +48662829401.

Marta Malak – trenerka personalna, specjalizuje się w treningu funkcjonalnym dla Pań – pozwalającym także uzyskać wymarzoną sylwetkę oraz w treningu zdrowotnym działającym przeciw bólom kręgosłupa i stawów.

Sandra Adamiak

Sandra Adamiak – fizjoterapeutka, specjalizuje się w pracy z pacjentami pooperacyjnymi – szczególnie kobiety po mastektomii oraz cesarskim cięciu, pacjentami ortopedycznymi oraz w pracy z bliznami.

Opinie
Grzegorz KowalskiGrzegorz Kowalski
21:27 08 May 22
Świetna firma, polecam bardzo bardzo mocno. 😁 Mega profesjonalnie i fachowo, takie zajęcia to przyjemność!
KRPKRP
09:51 07 Apr 22
Monika Pilis - polecam. Fachura. Zna się na igłach :-)
Kasia KurekKasia Kurek
19:46 27 Mar 22
Polecam wszystkim Olę, ogrom wiedzy, indywidualne podejście do pacjenta i super atmosfera podczas terapii
Marcin KapturskiMarcin Kapturski
21:33 24 Mar 22
Jestem już po kilku wizytach u Pani Moniki PIlis i mogę zdecydowanie powiedzieć, że polecamPrzyszedłem ze zwykłym, bólem pleców po bieganiu i nawet nie spodziewałem się, że zaufam w refabilitacji operowanego kolanaSzukałem fizjo blisko domu do ogarnięcia podstawowych dolegliwości dla biegaczy a okazało się, że znalazłem również osobę z dużą wiedzą do cięższych zadań
Kamila KnułaKamila Knuła
08:08 19 Jan 22
Do Oli i Moniki trafiliśmy dzięki drzwiom otwartym. Mimo wizyt u różnych fizjoterapeutów ból i kontuzje były ciągle. Konsultacje w Bez Wykrętu otworzyły nam oczy na problemy o których wcześniej nawet nie myśleliśmy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wizyty :) Jestem pełna podziwu; młody ale zaangażowany i mądry zespół. Niezwykle miła atmosfera. Schludny gabinet. Serdecznie polecam!
js_loader
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.