Marta Malak | BezWykrętu

Marta Malak

fizjoterapeutka Marta Malak

Na trening i konsultację można umówić się telefonicznie +48662829401

Cześć! Nazywam się Marta Malak i jestem trenerem personalnym.
Na co dzień pracuje na sali treningowej z osobami, którym doskwierają dolegliwości bólowe.

Wybrałam terapię ruchem jako formę pracy z moimi podopiecznymi, ponieważ sport oraz wszelka aktywność fizyczna towarzyszyła mi od najmłodszych lat.

W dzieciństwie trenowałam pływanie, później przyszedł czas na kalistenikę oraz Street Workout. Nie zabrakło również aktywności rekreacyjnych jakimi były: jazda konna, snowboard czy też ostatnio jazda na longboardzie i taniec.

Te wszystkie dyscypliny uświadomiły mi, jak ważny jest odpowiedni trening oraz znalezienie słabych ogniw naszego układu ruchu i wzmocnienie ich.

Ponieważ ruch fascynował mnie od zawsze, udałam się na studia na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Sport, gdzie zgłębiałam wiedzę w zakresie anatomii, fizjologii, biochemii i biomechaniki oraz wielu innych przedmiotów przydatnych w pracy trenera.

Dlatego nieustannie się rozwijając, szukając nowych, jeszcze lepszych rozwiązań pracuje z Wami na sali treningowej, pomagając Wam wrócić do pełnej sprawności oraz uzyskać Wasze cele.

Moja praca z podopiecznymi polega na doprowadzeniu ciała do jak największej sprawności. Poprzez analizę posturalną, analizę ruchu oraz rozpoznanie napięć mięśniowych, tworzę program optymalizacji ruchu. Jego celem jest wzmocnienie słabych elementów, a następnie włączenie ich do całego łańcucha mięśniowego, tak by ciało mogło pracować bez zbędnych kompensacji, które przyczyniają się do powstawania dolegliwości bólowych oraz kontuzji wynikających z przeciążeń tkanek.

Moje działania są skierowane do osób, które:

– chcą wrócić do pełnej sprawności,

– chcą zacząć poruszać się oraz funkcjonować bez bólu,

– chcą nauczyć się wykonywać ćwiczenia w bezpieczny sposób,

– chcą dobrać ćwiczenia do swoich potrzeb oraz możliwości.

Podczas treningu dowiesz się, w jaki sposób zapobiegać powstawaniu konkretnych dysfunkcji oraz dolegliwości bólowych. Dowiesz się również, jak wspomóc ciało w dążeniu do pełnej sprawności, nie tylko na sali treningowej.

Nasza współpraca to tylko mała część twojego dnia czy też tygodnia. Na całokształt uzyskanych efektów ma przede wszystkim wpływ twoja praca, którą wykonasz w domu i nawyków jakie wdrożysz funkcjonując na co dzień.

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.