Ola Śliwińska | BezWykrętu

Ola Śliwińska

Jestem Ola i zajmuję się szeroko rozumianą fizjoterapią. Współpracuje głównie z osobami aktywnymi fizycznie, zajmującymi się sportem na różnym poziomie zaawansowania. Pomagam im w przypadku nagłych kontuzji, a także dbam o ich prawidłowe funkcjonowanie i regenerację na co dzień. Pomagam również pozbyć się dysfunkcji związanych z rodzajem pracy czy wynikających ze starych urazów.

W działaniu z pacjentami stawiam na diagnostykę napięć w całym ciele oraz na pracę z układem nerwowym i wykorzystanie jego ścisłej korelacji z innymi tkankami i układami. Pozwala mi to dokładniej zlokalizować przyczynę dolegliwości, a nie pracować jedynie z objawami. Dzięki temu terapia jest skuteczniejsza, a jej efekty utrzymują się dłużej.

W swojej praktyce gabinetowej, korzystam z różnych form pracy z ciałem. W szukaniu przyczyn dolegliwości moich pacjentów wykorzystuje diagnostykę funkcjonalną oraz neurodiagnostykę opartą na testach toniczności mięśniowej. Technikami terapeutycznymi, z których najczęściej korzystam są Pinoterapia, Dry Needling (Suche Igłowanie) oraz Masaż Tkanek Głębokich.

Prywatnie moją pasją jest sport. Od siatkówki przez tenis, lekkoatletykę czy sporty walki. W wolnym czasie chętnie oglądam mecze lub różnego rodzaju zawody, a także jeżdżę konno oraz trenuję na siłowni.

Na co dzień przyjmuję pacjentów w @bezwykretu_studiozdrowia , gdzie razem z grupą młodych i ambitnych terapeutów staramy się kompleksowo zająć każdą osobą.

Jeżeli chcesz osobiście przekonać się jak pracuje z pacjentami w gabinecie, zapraszam do kontaktu.

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.