Umów się na wizytę z naszym specjalistą | BezWykrętu Wrocław

Umów się na wizytę

Przemysław Czapiński

Przemysław Czapiński – fizjoterapeuta, specjalizuje się w terapii wisceralnej oraz pracy z narządami wewnętrznymi, techniki wisceralne łączy z masażem tkanek głębokich, w swojej diagnostyce korzysta z metod terapii nerwowo-mięśniowej.

Iga Kozińska

Iga Kozińska – fizjoterapeutka i trenerka, specjalizuje się głównie w pracy z kobietami – w ciąży lub po ciąży, pracuje także ze sportowcami amatorami różnymi technikami terapii manualnej oraz masażu, prowadzi treningi zdrowotne pozwalające funkcjonować bez bólu.

Olafotka

Ola Śliwińska – fizjoterapeutka, specjalizuje się w różnych formach rozluźniania mięśni i powięzi, pracuje masażem tkanek głębokich, masażem sportowym oraz pinoterapią.

Marta Malak

Na konsultację można umówić się telefonicznie  +48 662 829 401.

Marta Malak – trenerka personalna, specjalizuje się w treningu funkcjonalnym dla Pań – pozwalającym także uzyskać wymarzoną sylwetkę oraz w treningu zdrowotnym działającym przeciw bólom kręgosłupa i stawów.

Monika Pilis

Monika Pilis – fizjoterapeutka, specjalizuje się w pracy z pacjentami bólowymi, których dolegliwości powstają w związku z codziennymi czynnościami lub z trybem pracy.

Marta Różacka

Marta Różacka – trenerka i fizjoterapeutka, specjalizuje się w wyprowadzaniu starych urazów i zaniedbanych kontuzji, w swojej pracy łączy techniki medycyny manualnej, kinezjologii oraz treningu funkcjonalnego.

Masaż relaksacyjny

Oferujemy również możliwość skorzystania z masażu relaksacyjnego w formie pojedynczej wizyty lub pakietu zabiegów!
O możliwości zapytaj nas osobiście lub mailowo.