Regulamin | BezWykrętu

Regulamin

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY PACJENTÓW GABINETU BEZWYKRĘTU

  1. Każdy Klient przystępuje do korzystania z zabiegu lub treningu na własną odpowiedzialność. Przed pierwszym skorzystaniem z usług Klient jest zobowiązany podpisać Oświadczenie o Braku Przeciwwskazań Zdrowotnych. Odmowa podpisania oświadczenia wiąże się z brakiem możliwości korzystania z usług Gabinetu.
  2. Przyjdź do nas przygotowany: zabierz dokumentację medyczną, zmienne buty, wygodny strój oraz nastawienie do tego, żeby powiedzieć nam o wszystkich twoich dolegliwościach oraz przebytych urazach/chorobach.
  3. Prosimy o uszanowanie mojego czasu oraz czasu innych pacjentów/klientów. Wizyta w ekstremalnych godzinach „na już”, bo zapomniałeś się umówić wcześniej, kiedy nie było jeszcze za późno jest płatna 150%.
  4. Pamiętaj, że godziny popołudniowe zwykle są zarezerwowane dwa tygodnie wcześniej, jeśli nie możesz wpaść w godzinach porannych przygotuj się na oczekiwanie lub zarezerwuj swój termin odpowiednio wcześniej.
  5. W przypadku zdarzenia losowego wizytę należy odwołać lub przełożyć min. 48 godzin przed planowanym terminem. W przypadku złamania tej zasady, przed umówieniem się na następną wizytę należy uiścić z góry opłatę za następną wizytę wraz z opłatą rezerwacyjną za poprzednią wizytą.
  6. Zawsze możesz umówić kogoś na swoje miejsce, wtedy nie ponosisz opłaty rezerwacyjnej.
  7. Jeżeli wykupisz u nas pakiet wizyt lub treningów możesz zarezerwować sobie stały termin na kilka tygodni w przód.
  8. W sprawach nieobjętych regulaminem decyzję podejmuje zarząd BezWykrętu w trybie 3 dni roboczych od zgłoszenia sprawy do rozpatrzenia.