Regulamin | BezWykrętu

Regulamin

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY PACJENTÓW GABINETU BEZWYKRĘTU

  1. Każdy Klient przystępuje do korzystania z zabiegu lub treningu na własną odpowiedzialność. Przed pierwszym skorzystaniem z usług Klient jest zobowiązany podpisać Oświadczenie o Braku Przeciwwskazań Zdrowotnych. Odmowa podpisania oświadczenia wiąże się z brakiem możliwości korzystania z usług Gabinetu.
  2. Przyjdź do nas przygotowany: zabierz dokumentację medyczną, zmienne buty, wygodny strój oraz nastawienie do tego, żeby powiedzieć nam o wszystkich twoich dolegliwościach oraz przebytych urazach/chorobach.
  3. Prosimy o uszanowanie naszego czasu oraz czasu innych pacjentów/klientów. Wizyta w ekstremalnych godzinach „na już”, bo zapomniałeś się umówić wcześniej, kiedy nie było jeszcze za późno jest płatna 150%.
  4. Pamiętaj, zarezerwuj swój termin odpowiednio wcześniej. Nie zawsze możemy zaoferować termin z dnia na dzień.
  5. Umówioną wizytę należy odwołać lub przełożyć min. 48 godzin przed planowanym terminem. W przypadku złamania tej zasady, przed umówieniem się na następną wizytę należy uiścić z góry opłatę za następną wizytę wraz z opłatą rezerwacyjną za poprzednią wizytą.
  6. Zawsze możesz umówić kogoś na swoje miejsce, wtedy nie ponosisz opłaty rezerwacyjnej.
  7. Jeżeli wykupisz u nas pakiet wizyt lub treningów możesz zarezerwować sobie stały termin na kilka tygodni w przód. Pakiety są płatne do 10go dnia miesiąca, w którym odbywa się ich realizacja. Brak uiszczenia opłaty w terminie skutkuje odwołaniem zaplanowanych wizyt.
  8. W sprawach nieobjętych regulaminem decyzję podejmuje zarząd BezWykrętu w trybie 3 dni roboczych od zgłoszenia sprawy do rozpatrzenia. Sprawy prosimy zgłaszać mailowo na adres biuro@bezwykretu.pl.
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.